Hakkımızda

Pervane Turizm

Sizi Dünyaya Açan Pencereniz
unnamed

Türkiye’nin gelişen turizm pazarında kendisine ve ülkesine yakışır bir kalitede hizmet sunan Pervane Turizm 2008 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Pervane Turizm, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğinin (TURSAB) 6545 belge nolu A Grubu Turizm ve Seyahat Acentesi Belgesine sahip bir kuruluştur. Firmamız, otuz(30)yılı aşkın deneyimi ile Kopuz Şirketler Grubu’na bağlı olarak güçlü sermaye yapısı, kurumsal yönetim anlayışı ile hizmet yelpazesini her gün biraz daha genişleten kaliteli ve uzman kadroya sahip personel ile İstanbul Ümraniye ve Çekmeköy’de faaliyetlerini sürdürerek misafirlerine Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Tüm dünya havayolları ile online bağlantı merkezli rezervasyon sistemi sayesinde güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile vize işlemleri ve takibi sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti ile çalışma prensibine sahiptir. Profesyonel, güleryüzlü ve dinamik kadrosuyla her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyata anlayışını benimseyerek misafirlerine bu doğrultuda hizmet sunmayı hedef edinmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm otellerden kültür turlarına, uçak biletinden araç kiralama hizmetine, iş seyahatlerinden gezi, seminer ve kongre organizasyonlarına; sizlere sunulan her ürün uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Kalite politikamız bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, beklentilerin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, hizmet ve süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

İMZAMIZ VAR

Pervane Turizm
726500
kilometre yolda
186294
saat uçuş süresinde
31265
adet uçuşta
6220
adet vizede